Novinky

LEDprojekty.cz provedly analýzu dvou stovek projektů, které svým klientům v rámci modernizace osvětlení prováděly. Výsledkem je číslo, které překvapí každého nedůvěřivce v nové technologie:

Logistické zázemí společnosti B2B partner v Ostravě, bylo kompletně přezbrojeno do LED technologie, markantní úspory na příkonu světelné sostavy znamenají návratnost pod hranicí 3 let. Děkujeme zadavateli za důvěru.

Společnost Montáže Přerov, po úspěšné realizace modernizace osvětlení svařovny, přikročily k postupné obměně v celém výrobním závodě. Aktuálně realizujeme druhou a třetí halu této společnosti. LEDprojekty.cz pro tuto realizaci zvolily výkonné tělesa italského výrobce TEC-MAR.

Týn nad Bečvou schválil a postupně realizuje modernizaci části pouličního osvětlení v obci. LEDprojekty.cz navrhly řešení formou generální opravy svítidel, která je ekonomicky nejdostupnější variantou. Výsledek na fotografii hovoří za vše.

Jeden z nejdradičnějších výrobců zavazadel, společnost RIMOWA, zadala LEDprojekty.cz modernizaci osvětlení svého butiku na ulici Pařížské v Praze.